Şartlar & Koşullar

- Firmamız isteğe bağlı teklif ve tasarım onayı sonucunda imalat yapmaktadır.

- Firmamızdan talep edilen ürünler müşteri istekler sonucu imalata alınacaktır

- Siparişi kesinleşen ürünlerden cayılması halinde oluşan zarar müşteri tarafından karşılanacak olup sipariş verildiğinde bu şartı kabul etmiş sayılacaktır.

- İmalat hataları ve montaj hataları firmamız tarafında imalat süreleri dikkate alınmak sureti ile ücretsiz giderilecektir.

- Kargo ile gönderilen ürünler kargo firmasından alındığında kontrol edilerek sağlam olarak alınmalı aksi durumlar kargocu ile beraber rapor altına alınmalıdır.

- Kargo ile gelen hasarlı ürünler müşteri onayı ile yeniden imal edilerek imalat süresinde değiştirilir.

- Kargo ile gönderilen ürünlerde kayıp veya hasarlı durumlarda müşteri siparişten cayarsa ödediği ücret müşteriye iade edilir

- Sipariş edilen ürünlerde imalat sırasında oluşabilen hasar nedeni ile bazen  teslim süresine ek olarak  5 iş günü uzama olmaktadır. Bu gibi durumlarda müşteri bilgilendirilir sipariş iptal edilir ise sadece imalatı aksayan üründen cayabilir.

- Ürünlerimizin Tasarımı, İmalatı, ve montaj yöntemleri firmamızın tescili altında olup taklidi halinde TTK ve TCK ilgili yasa maddeleri ile taklitçiler hakkında gerekli yasal işlemler yapılacaktır.